Yağmurlu Günler İçin Kombin Önerileri

yagmurlu-gunler-icin-kombin-onerileri

Kış aylarında yağmurlu günlerde ne giysem derdine düşenlerden misiniz? Özellikle de yağmurlu havalarda ansızın çıkan güneşle birlikte kalın giyinmekten dolayı şikayet edenlerdenseniz kombin seçeneklerinizi doğru tercih etmeniz gerekir. Hem sokakta, hem ofiste, hem de günlük yaşamda kullanabileceğiniz şık kombinler istiyorsanız işte sizlere yağmurlu günler için kombin seçenekleri;

  • Ofis ortamı için şık bir kombin oluşturmak isterseniz siyah kumaş pantolon üzerine düz beyaz bir kazak ve topuklu yağmur botu tercih edebilirsiniz. Kapüşonlu bir anorak da yağmurlu günlerde kurtarıcınız olacaktır.
  • Sokak modasında rahat ve şık bir kombinle tarz görünmek istiyorsanız tayt, sweatshirt ve şişme mont kombini yapabilirsiniz. Günlük yaşamda rahatça kullanabileceğiniz bu kombini yağmurlu günlerde yağmur botu ile tamamlayabilirsiniz.
  • Mini etek, şık bir kazak ve yağmur botu ile oluşturacağınız kombini açık renkte bir trençkot ile tamamlayarak yağmurlu günlerde şık görünmeyi başarabilirsiniz.
  • Spor kombinler oluşturmak istiyorsanız kısa botunuzu jean pantolon ve salaş bir kazakla kombin edebilirsiniz. Bu tarz kombin seçeneklerinizde sırt çantanızı da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yağmurlu günler için kombin önerilerimiz sayesinde hem soğuktan korunabilir, hem de yağmurlu günlerde tarz görünmeyi başarabilirsiniz. Yağmur botu ve şişme montların sezon trendleri arasında üst sıralarda olduğunu unutmayın. Stil sahibi görünmek için trençkot kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Yağmurlu günlerde kombin seçeneklerinizde bere kullanımına da yer verebilirsiniz.

İZLEMEYİ UNUTMAYIN!